Денис Шинкаренко прикував себе до огорожі заводу

Глава ГО «Стоп нелегал» Денис Шинкаренко прикував себе до огорожі заводу по виготовленню фанери і плит «Фанплит» в знак протесту проти діяльності підприємства, своїми викидами отруює людей.

Завод викидає в повітря формальдегід і отруїв сотні сімей, що живуть на масиві. Особливо страждають від роботи небезпечного сусіда мешканці ЖК «Комфорт Таун».
«Я прикував себе ланцюгом до огорожі «Фанплит», щоб привернути до проблеми отруєння жителів району увагу столичної влади. Завод десятиліттями отруює мешканців будинків, розташованих по сусідству з потужностями «Фанплит». Раніше підприємство працювало на газу, а тепер перейшло на альтернативний дешевший спосіб і використовує в роботі залишки власного виробництва. В результаті викидає в навколишнє середовище смертельні дози формальдегіду. Жителі району скаржаться на погане самопочуття, проблеми зі здоров'ям, в зоні ризику - діти. Своїми діями я закликав місцеву владу вирішити проблему і захистити киян від отруйного виробництва. Один з варіантів-винести потужності заводу за межі столиці », розповів голова ГО «Стоп нелегал» Денис Шинкаренко, який разом з однодумцями вийшов на підтримку жителів Дніпровського району та ГО «Жителі Комфорт Таун».

Відзначимо, вранці ГО «Жителі Комфорт Таун» і жителі Осокорків, Позняків і Дарницького районів вийшли на перехід на перехресті Харківського шосе і вул. Тепловозної.
Таким чином жителі Дніпровського району звернулися до чиновників з проханням захистити їх і їхніх дітей від небезпечної для життя і здоров'я діяльності заводу по виготовленню фанерних плит «Фанплит».

«Ми будемо підтримувати акції протесту жителів району, щоб змусити столичну владу і власників заводу прислухатися до думки суспільства та зупинити смертельно небезпечне виробництво. Люди мають право дихати чистим повітрям, а не жити на пороховій бочці і ризикувати здоров'ям своїх дітей», додав Денис Шинкаренко.