Кваліфікаційна комісія позбавила адвоката права діяльності

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області позбавила скандального адвоката Костянтина Лікарчука права займатись професійною діяльністю строком на 1 рік. Адвокатська спільнота ухвалила рішення про дисциплінарне стягнення та призупиненні адвокатської діяльності Лікарчука.
Таке покарання адвокат отримав за неодноразове порушення адвокатської присяги, некоректну поведінку, розголошення таємниці слідства та інші грубі порушення норм професійної етики і діяльності.

Про це повідомляє Голова Правління ГО «Стоп нелегал» Денис Шинкаренко, який був присутній на засіданні.

«Наша організація звернула увагу на некоректні вислови, якими активно апелював Костянтин Лікарчук до своїх колег-адвокатів в публічній площині, зокрема, на своїй сторінці у соцмережах. Ми подали скаргу до професійної дисциплінарної комісії. Виявилось, що це – далеко не перша скарга на некоректну і непрофесійну поведінку скандального адвоката», — зазначає Денис Шинкаренко.
Опального адвоката на комісії не було. Голова комісії повідомив, що пан Лікарчук був вчасно поінформований про розгляд питання щодо його професійної діяльності.
Усі члени дисциплінарної комісії одноголосно проголосували за призупинення діяльності Лікарчука. Інформацію про заборону професійної діяльності буде внесено до реєстру.

Нагадаємо, Костянтин Лікарчук – скандально відомий адвокат, звільнений зі скандалом з посади заступника голови ДФС. Він відомий як посібник рейдерів і більш відомий скандалами, ніж професійними перемогами.