Ми здобули перемогу в боротьбі за права легальних перевізників

Перемога!

«STOP Нелегал» здобув перемогу в боротьбі за права легального бізнесу. Чиновники Київської обласної міської адміністрації почали відправляти листи автоперевізникам в яких говорилося, що маршрути, які вони виграли тендера, анульовані і передані іншому перевізнику. Автоперевізники були обурені такого нахабства чиновників і 05 квітня 2017 приїхали до стін КОДА, що б запитати причину таких дій. Але замість відповідей водіїв не впустили в будівлю поставивши поліцію, Національну гвардію перед входом в будівлю.

13 днів тривала акція протесту. Обурена громадськість підтримала автоперевізників Київщини і разом пішли до адміністрації президента, що б донести інформацію про свавілля яке чиниться в обласній адміністрації. Президент України втрутився в ситуацію і була розпочато слідчі дії, а відносно чиновників було порушено кримінальну справу. В результаті був відсторонений начальник транспортного відділу.

18 квітня 2017 була зустріч автоперевізників, ГО «Стоп Нелегал» з новим начальником транспортного відділу, який запевнив, що розбереться в ситуації. А дію листів, які надсилались будуть припинені і автоперевізники можуть спокійно далі працювати за раніше виграним маршрутами.