«Як із цим г*оном переговори вести?»: адвокатці Міцкевич призупинили ліцензію через лайку

 

«Як із цим г*оном переговори вести?»: адвокатці Міцкевич призупинили ліцензію через лайку

 

Адвокатка Світлана Міцкевич була позбавлена права здійснювати адвокатську діяльність на термін 6 місяців. Про це повідомляється на сайті Національної асоціації адвокатів України.

 

Відомо, що окрім махінацій із чужим майном, адвокатка дозволяла собі гучні та неетичні висловлювання.

 

Зокрема, Міцкевич зі своєї офіційної сторінки у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/kolyseva.svetlana, на якій зазначено про те, що вона є адвокатом в Національній асоціації адвокатів України, розмістила коментар в групі «Park Avenue VIP Neighbors» наступного змісту:

 

«Вполне понимая, что мы не выбрали новую компанию, он директор старой облуживающей нас компании, умышлено совершает дейстия, чтобы лишить нас тепла, собственными руками отзывая лицензию у компании, которая имеет с ним действующие договора? И сочиняет, что работает для нас)) Кто он после этого? Как с эти Гандоном можно вести переговоры?»

 

 

Своїми висловлюваннями адвокатка допустила порушення ст. 57 та ст. 59 Правил адвокатської етики.

 

Таким чином, Міцкевич, незважаючи на норми моралі, етики, опублікувала коментар, який містить нецензурну лексику та обурливі вислови в сторону директора ТОВ «Комфортна оселя» Володимира Ільєнка.

Такі коментарі з нецензурними словами, виразами, лайливою лексикою від адвокатки можуть негативно впливати на репутацію адвокатури і завдавати шкоди її авторитету.

 

У зв‘язку з чим, ГО «Стоп нелегал» звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури з вимогою розглянути неприпустиму поведінку Міцкевич. Комісія побачила в діях адвокатки неетичну поведінку та вжила необхідних заходів.

 

Зазначимо, раніше Голосіївським управлінням поліції в місті Києві проти Ірини Косіченко, Вікторії Пташник та Світлани Міцкевич було розпочато кримінальне провадження за фактом заволодіння чужим майном або шахрайства за попередньою змовою групи осіб. Тоді йшлося про заволодіння майном столичного житлового комплексу «Парк Авеню».

 

Зі ЗМІ стало відомо, що організована група сусідів на чолі з колишньою представницею політсили «УДАР» у Київській міськраді Іриною Косіченко, екснардепкою Вікторією Пташник та столичною адвокаткою Світланою Міцкевич неодноразово блокувала проведення зборів із заявами про ймовірне від’єднання будинків від теплопостачання.

 

https://antikor.com.ua/articles/485707-eksdeputatku_kosichenko_pidozrjujutj_u_shahrajstvi_politsija_rozsliduje_sprobu_zavolodinnja_majnom_hk