"Політичний аудит" 7 округ у Києві. 5 із 5. Нарешті зустріли депутата, який працює для людей

Ми вже так звикли, що депутати після виборів пропадають і вирішують свої питання у місцевих радах, що коли зустрічаємо депутата, який працює для людей, то не віримо своїм очам. Так сталося і у цьому випуску "Політичний аудит"

 

 

Цього разу ми провели аудит на 7 окрузі у місті Києві, де депутатом є Владислав Трубіцин. Як же ми приємно здивувалися, коли побачили цілу низку позитивних пунктів. Починаючи з банера при вході до приймальні депутата, на якому написано дні та час приймання громадян, які можуть звернутися до депутата з проханням, проблемою чи пропозицією. Коли зайшли до приймальні, то побачили багато людей, які чекали своєї черги, щоб звернутися до депутата. Спостерігаючи осторонь роботу депутата побачили, як він одразу дає доручення своїм помічникам щодо вирішення питання з яким до нього звернулись. Незважаючи на карантинні умови, приймальня депутата Трубіцина все одно продовжує роботу, а не ховається за зачиненими дверима з бажанням нічого не робити, як ми це спостерігали в деяких інших приймальнях, це можете побачити у попередньому випуску "Політичний аудит".

 

 

Коли прийшла наша черга у приймальні, депутат Київради Владислав Трубіцин люб'язно нас прийняв і із задоволенням відповідав на наші запитання. З його відповідей було видно, що він знайомий з багатьма проблемами округу наголошуючи на тому, що 70% звернень людей пов'язано з проблемами ЖКГ і як ці проблеми вирішуються. Також депутат допомагає людям з фінансовими проблемами людям, яким дуже потрібна допомога. Як сказав Владислав, що є 1 млн грн на рік, які депутат може спрямовувати на допомогу людям, це як особиста фінансова допомога, так і виділення коштів на вирішення проблем (ремонт, покращення умов життя тощо). Ми перевірили активність депутата в соціальних мережах і побачили, що Владислав Трубіцин щодня порушує питання товариства і як член постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою упорядковує питання з незаконними МАФами, будовами. З такої активності постало питання, що може Владислав Трубіцин планує йти в мери Києва, депутат відповів, що не заперечує і якщо суспільство захоче його висунути на посаду мера Києва, то він не буде проти і із задоволенням балотуватиметься.

 

 

Щоб перевірити роботу депутата, ми вирішили поспілкуватися з місцевими жителями, щоб дізнатися чи знають вони хоч якогось депутата в 7 окрузі міста Києва. Як ми здивувалися, коли в ході нашого опитування люди відповідали, що знають депутата Владислава Трубіцина. Дехто звертався за допомогою до депутата, інші не зверталися за допомогою, але знають депутата у його справах. То хіба це не показник роботи депутата в окрузі?

 

 

Підбиваючи підсумки "Політичного аудиту" в окрузі хочемо приємно заявити та оцінити роботу депутата на 5 з 5.

- Є вивіска з графіком роботи приймальні

- Прийом громадян проводиться депутатом

- Реагує на звернення та допомагає людям

- Виконує передвиборчі обіцянки

– Велика впізнаваність серед мешканців округу.

 

 

Нам здається, до такого рівня роботи мають тягнутися й інші депутати, яких вибрало суспільство для вирішення проблем того ж самого суспільства.

 

А наскільки Ви оціните роботу Владислава Трубіцина?

Пишіть у коментарях

 

Якщо у Вас є депутат, який не виконує свою роботу перед суспільством або добре виконує свою роботу і Ви хочете його перевірити, то пишіть у коментарях куди приїхати ГО "Стоп Нелегал" та провести "Політичний аудит", щоб про дії депутата дізналося якнайбільше людей.