Політичний аудит у Дніпрі. Частина 1. Скандальний “Слуга” з Дніпра, Свердлін, ганьбить власну партію

 
Політичний аудит у Дніпрі. Частина 1. Скандальний “Слуга” з Дніпра, Свердлін, ганьбить власну партію

Депутат Дніпровської міської ради від партії “Слуга народу” Дмитро Свердлін ганьбить власну партію та відмовляється виконуватися свої депутатські обов’язки. Зокрема, народний обранець має лише 6 годин в місяць на прийом громадян, але навіть це він відмовляється робити. Про це заявив голова ГО “Стоп нелегал” Денис Шинкаренко.
 


Громадська організація “Стоп нелегал” у рамках проєкту “Політичний аудит” прийшла до громадської приймальні депутата Дніпровської міської ради від “Слуги народу” Дмитра Свердліна у його прийомний день. Активісти не змогли потрапити у офіс та знайти там чиновника.

Дівчина-адміністратор розповіла, що чиновника наразі немає на місці, а зустрітися з ним можна лише за попереднім записом.

У ГО “Стоп нелегал” вважають, що депутат просто відмовляється виконувати свої обов’язки та приймати громадян, що дуже негативно відображається на цілій партії “Слуга народу”, яка користується великою популярністю серед мешканців міста.
 


“Керівництво партії «Слуга народу» має звернути увагу на таких недодепутатів, які їх представляють у Дніпрі. І наразі партія втрачає довіру. Нам відомі махінації Свердліна у Держгеокадастрі. І він “очорнює” довіру до партії «Слуга народу».

Всього 6 годин на місяць він має виділяти на те, щоби вислухати мешканців і навіть це він не може зробити. Ми прийшли у прийомний день і нам сказали, що його немає на місці і треба записуватись. Дивна постановка питання записуватись на гарячу лінію. Як записатися бабусі, яка не має смартфона?”, - заявив Шинкаренко.
Він також зазначає, що мешканці району навіть не знають ім’я свого депутата.
 


“Що цей депутат зробив на окрузі? Нічого. Жоден мешканець навіть прізвища його не знає. Він йшов до влади для того, щоб займатися дерибаном місцевого бюджету: ми звертаємося до вищого керівництва партії, щоб вони звернули увагу на роботу партійного осередку в місті Дніпро і на депутата Свердліна, який “очорнює” своєю бездіяльністю партію”, - сказав активіст.

Варто зазначити, що депутат Дмитро Свердлін також є начальником ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області, яка вже потрапляла у корупційні скандали.
 


“У рамках проєкту “Політичний аудит" ми перевіряємо роботу депутатів, які пройшли конкурси, товариство їх обрало. Ми бачимо, що тут обрали, а він навіть не приймає людей? Навіщо тоді йшов у депутати?”, - закінчив Шикаренко.
 


Нагадаємо, за даними видання «Наше місто» на початку поточного року службовці ГУ Держгеокадастру на Дніпропетровщині змінили цільове призначення для 9 земельних ділянок ландшафтного заказника «Пріорільський». Загальна площа ділянок – 1000 га.

https://nashemisto.dp.ua/2021/11/16/n...

Ці землі на території Чернеччинської ОТГ віддали в довгострокову оренду (49 років — прим. ред.) Владиславу Вишневському, котрий виявився братом колишнього голови Держгеокадастру області.
Таким чином, у приватних руках опинилися русло річки Орель, частина лісу та гідроспоруди.

12 квітня стосовно службовців було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК.
Трохи менше ніж через місяць Новомосковський міськрайонний суд ухвалив накласти на зазначені ділянки арешт із забороною вчиняти будь-які дії щодо цих земель природно-заповідного фонду. Цікаво, що цей вердикт Феміди двічі намагався оскаржити в апеляції голова Дніпропетровського МУ Держгеокадастру Дмитро Свердлін.
Дніпровський апеляційний суд скарги урядовця не задовольнив. Арешт на землю не завадив службовцям Держгеокадастру провернути один фокус. У кадастрі розділили кілька окремих, прибравши його кадастровий номер з архівних даних. Замість нього додали 9 нових кадастрових номерів.