Про ГО "Стоп Нелегал"

Хочемо трохи розповісти про ГО "Стоп Нелегал"
 
Влада в державі створена суспільством для вирішення питань та проблем самого суспільства.
 
Але в якийсь момент, люди, яких найняло суспільство сплачуючи податки в бюджет, казну країни, починають думати, що суспільство це їх раби або джерело збагачення, користуючись своїм службовим становищем, яким наділило їх те саме суспільство, створює нелегальні і незаконні дії, проблеми для суспільства з метою особистого інтересу.
Суспільство об'єднується в громадські організації, що б відстоювати свої права, вказувати вищим чиновникам країни про порушення з боку держслужбовців або вказуючи на порушення окремих членів суспільства сподіваючись на реакцію держорганів.
 
ГО "Стоп Нелегал" на протязі багатьох років бореться з нелегальними діями чиновників, нелегальним бізнесом, корупцією, рейдерством, кришіваніем і т.д. На сьогоднішній день до думки членів ГО "Стоп Нелегал" і тих питань які піднімає ГО прислухаються держоргани, адміністрації, правоохоронні органи знаючи і розуміючи, що ми всі хочемо зробити життя в країні краще, допомагаючи один одному в скрутну хвилину.
 
Сама громадська організація дуже стрімко розвивається по всій Україні, об'єднуючи в собі людей, яким не все одно в якій країні ми будемо жити. На сьогодні ми відкрили підрозділи: Київська обл, Буча, Ірпінь, Обухівський р-н, Одеська обл, Одеса, Чорноморськ, Білгород-Дністровського, Кілійський р-н, Бурлача Балка, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Кіровоградська обл, Кропивницький, Хмельницький , Чернівецька обл, Чернівці, Новодністровськ, Новоселиця, Сокиряни і в очікуванні Львівська, Івано-Франківська області. За кожним підрозділом йдуть люди, які кожен день допомагають країні ставати краще, підказуючи або показуючи держорганам на проблеми, які хвилюють суспільство.
 
В нашу сторону часто буває йде негатив з боку тих, чиї інтереси ми рушимо, з боку корупціонерів і рейдерів, з боку псевдоактівістов і бандитів. Але ми знаю точно, що поруч з нами люди, які нас підтримують, захищають, друзі з якими не страшні будь-які перешкоди і загрози. І в тому, що ми згуртувалися та об'єдналися і є наша сила, яку важко зламати. І чим більше ми об'єднуємося, тим сильніше робимо наше суспільство, яке проти несправедливості в країні.