Перемога! Свердліна, керівника Держгеокадастру Дніпропетровщини, звільнили

Свердліна, керівника Держгеокадастру Дніпропетровщини, звільнили

Очільника Держгеокадастру Дніпропетровської області Дмитра Свердліна звільнили з посади. Про це активістам ГО «Стоп нелегал» повідомив представник Міністерства аграрної політики та продовольства України.
 

Окрім звільнення Свердліна, міністерство також направить запити до Офісу генпрокурора та ДБР з вимогою провести розслідування та вжити всіх необхідних заходів щодо зашкварного посадовця.
Відповідний наказ підписав т.в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Сергій Завадський.
 

Розпорядження потрапило до рук ГО «Стоп нелегал»:
«Наказую звільнити Свердліна Дмитра Валерійовича з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області 6 грудня 2021 року у зв'язку із закінченням строку призначення на посаду державної служби та припинити дію Контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 від 25 вересня 2020 року №38.
Головному управлінню Держтеокадастру у Дніпропетровській області в одноденний термін надати до Держгеокадаетру завірену належним чином копію наказу про оголошення цього наказу.
Підстава: контракт про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобiгання поширенню на території України гострої респіpаторної хвороби COVID-19. спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 від 25 вересня 2020 грок №38, лист Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 листопада 2021 № 21-1520-05.1/11137», – йдеться в розпорядженні.
 

Виконання обов’язків начальника ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області було покладено на Віталія Духневича.
 

Зазначимо, за короткий час Свердлін встиг засвітитися у низці скандалів. Посадовець намагався судитися за права рейдерів, що захопили землі заповідника «Пріорільский». А також, як пишуть ЗМІ, почав на власний розсуд масово та незаконно змінювати цільові призначення земельних ділянок.
 

https://stopnelegal.net/news/dneprgeokadastr-razbazaril-1000-ga-zemli

https://stopnelegal.net/news/sverdlibn-hovavsia-vid-aktivistiv