В Українській ОТГ постійна депутатська комісія має поганий зір

В Українській ОТГ постійна депутатська комісія має поганий зір, що не бачить порушень або просто їх вже віддячили щоб навіть не заходили?


Нам стало відомо, що в. Плюти на території СТ «Луговий», що належить Українській ОТГ протягом поточного року здійснюється незаконне будівництво котеджного містечка забудовником якого є КМ Pleyada Club (Плеяда Клаб) під виглядом приватного будівництва.


Встановлено, що згідно даних публічної кадастрової карти на вказану ділянку забудови нині встановлено право приватної власності що є завідомо незаконним та містить ознаки злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, адже згідно схеми планування СТ «Луговий» саме ці земельні ділянки є об’єктами загального користування членів садівничого товариства, а саме під’їзні шляхи до ділянок, пожежні розгортальні майданчики, проходи тощо. Також у вказаних діях вбачаються ознаки фіктивності отримання земель у власність з метою подальшого їх перепродажу зацікавленим особам.
Так, встановлено окремі факти отримання первинного права власності нібито членами садового товариства «Луговий», земельних ділянок, особами, які фактично не підписували документів на вступ до кооперативу та інших документів які необхідні для розробки проекту землеустрою і оформлення права власності на земельні ділянки, а також їх подальший продаж зацікавленим особам, тобто, ознаки злочину, передбаченого ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Аналізом окремих проектів землеустрою встановлено, що їх затвердження відбувалось з грубими порушеннями вимог земельного законодавства, в результаті чого вони підлягають скасуванню в судовому порядку.


Також, забудовником котеджного містечка було здійснено закидання річки Козинка в межах санітарно-захисної зони побутовим та будівельним сміттям, що призвело до її забруднення та є грубим порушенням Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», що несе адміністративну та кримінальну відповідальність.


Крім того, наявні факти можливих порушень податкового законодавства. Нам стало відомо, що об’єкти у вищевказаних котеджних містечках продаються не як будинки, а як земельні ділянки з правом будівництва. Такі дії дають змогу таким особам сплачувати набагато менше податків і у зв’язку з цим до бюджету не надходять значні обсяги платежів.
Постійна депутатська комісія в Українській ОТГ навіть не захотіла перевіряти порушення, оргументуючи, що не можуть зайти на приватну власність, яку ми і поставили під сумнів. А про екологічні порушення, де забудовником засипаеться річка Козинка, взагалі не хотіли чути.


Виникає питання, а для чого взагалі тоді громадкість обирає депутатів та членів коміссії? Чи можливо поганий зір членів коміссії відображається на збільшенні купюр в їхніх гаманцях?


Що скажите?

Телеграм-канал Шинкаренко Дениса https://t.me/denisshynkarenko