Віддати у приватну власність земельну ділянку на кладовищі разом з могилами.

 
Який жах. Віддати у приватну власність земельну ділянку на кладовищі разом з могилами.

Гроші не пахнуть, мабуть так подумали держслужбовці та віддали земельну ділянку депутату на якій поховані люди.
На Дніпропетровщині ексдепутат сільради руйнує козацьке кладовище
 

На Дніпропетровщині підприємець та ексдепутат сільської ради Леонід Руженський руйнує частину пам'ятки національного значення "Кодацька фортеця" — стародавнє козацьке кладовище.
"Дерибан старовинного козацького цвинтаря біля фортеці на Кодаку вражає цинізмом, але попереджаю - ми не допустимо тут жодного будівництва", — пише депутат Андрій Денисенко.

https://www.facebook.com/DenysenkoAndriy/posts/4464430066938589

За його словами, власником землі із козацькими могилами площею 15 соток є Леонід Ружецький, колишній депутат сільської ради та підприємець. Право на безоплатну приватизацію цих земель він отримав за рішенням Новоолександрівської сільської ради у 2006 році, а у наступні 2006-2010 роки був депутатом у ній же.

Причому, ця земельна ділянка є старовинним козацьким кладовищем та входить до комплексу пам'ятки національного значення "Кодацька фортеця". А це означає, що землеволодіння та тим паче будівельні роботи тут категорично заборонені.
 

Зараз землевпорядна фірма, яка займалася розробкою проєкту землеустрою, стверджує, що сталася технічна помилка. У даних Держоргкадастру вказано зовсім іншу ділянку, що розташована по провулку Зеленому.

"Принаймні, у Руженського, землевпорядників, сільської ради та обласного управління Держгеокадастру були 16 років, щоби виправити цю помилку. Бо, схоже, думали, що прокатить".