Перше засідання комітету Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області

 
Відбулося перше засідання Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків Громадської ради при Головному управлінні Державної Податкової Служби у Харківській області, на якому було обрано представницю від ГО " Стоп Нелегал" Олену Касьянову заступником голови - секретарем Комітету.


На заході були присутні члени Громадської ради, що виявили бажання працювати в цьому Комітеті, та фахівці, залучені до роботи Комітету на постійній основі.


Голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігор Суханов, розпочавши засідання, привітав присутніх членів Громадської ради з початком роботи Комітету.

 


Зазначив, що робота нового Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків повинна бути спрямована на активну громадську позицію та комунікацію з громадськістю та бізнесом.


Під час заходу було затверджено склад Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області, його очолив Олександр Швець та обрали заступника голови Комітету Романа Томашевського та заступника голови – секретаря Комітету Олену Касьянову.